Carpatmontana Serv .. Contact

Carpatmontana Serv S.A. / Consiliul Judetean Dambovita

Rezervari Complex Hotelier Galma: 0735 506 835, 0245 772 646, 0735 506 111

Rezervari Pensiunea Piciorul Babelor: 0735 506 111

Rezervari Cabana Dichiu: 0245 708 541

Rezervari Camping Zanoaga: 0735 506 111,

Rezervari Tabara Caprioara: 0735 506 111

Secretariat: fix/fax: 0245 220 011 / mobil rezervari turism: 0735 506 111

office@carpatmontana-serv.ro

130061, Strada Nicoale Iorga, nr. 3,parter, Targoviste, Dambovita

Petrica Mihai / Director General

0721 277 247

mihai.petrica@carpatmontana-serv.ro

Catana Florin / Director Adjunct / Departament Turism

0736 880 781

florin.catana@carpatmontana-serv.ro

Maria Toader / Contabil Sef

0735 506 980

mariana.toader@carpatmontana-serv.ro

a Elena Dinu / Serviciul Juridic - Resurse Umane / Jurist

b 0736 880 782

c elena.dinu@carpatmontana-serv.ro

Mircea Sima / Sef Complex Hotelier Galma

0245.772.646

mircea.sima.turism@carpatmontana-serv.ro

Ionela Homeghiu / Serviciul Juridic - Resurse Umane / Inspector

0735 506 833

ionela.homeghiu@carpatmontana-serv.ro

Viorel Motoroiu / Sef Serviciul Prestari

0735 506 979

viorelm@carpatmontana-serv.ro

Danciu Cristian / Sef Departament Tehnic

0245 207 654

danciu@carpatmontana-serv.ro

Leotescu Eugen / Compartiment IT

0731 131 534

egleotescu@carpatmontana-serv.ro

Toader Vladimir / Compartiment IT

0728 880 690

adi.toader@carpatmontana-serv.ro

Access Mail Carpatmontana-Serv.ro

   
Varianta pentru tableta si smartphone...

Carpatmontana Serv

Browserul dumneavoastra este foarte vechi.
Puteti descarca un browser modern de aici: