×

CONTACT

Carpatmontana Serv S.A. / Consiliul Judetean Dambovita

130061, Strada Nicoale Iorga, nr. 3,parter,
Targoviste, Dambovita,
email: office@carpatmontana-serv.ro

Secretariat:

fix/fax: 0245 220 011 / mobil rezervari turism: 0735 506 111

Rezervari Complex Hotelier Galma:

0735 506 835, 0245 772 646, 0735 506 111

Rezervari Pensiunea Piciorul Babelor:

0735 506 111

Rezervari Cabana Dichiu:

0245 708 541

Rezervari Camping Zanoaga:

0735 506 111

Rezervari Tabara Caprioara:

0735 506 111

TRIMITE UN MESAJ

Petrica Mihai / Director General

0721 277 247

mihai.petrica@carpatmontana-serv.ro

Catana Florin / Director Adjunct / Departament Turism

0736 880 781

florin.catana@carpatmontana-serv.ro

Maria Toader / Contabil Sef

0735 506 980

mariana.toader@carpatmontana-serv.ro

Elena Dinu / Serviciul Juridic - Resurse Umane / Jurist

0736 880 782

elena.dinu@carpatmontana-serv.ro

Mircea Sima / Sef Complex Hotelier Galma

0245.772.646

mircea.sima.turism@carpatmontana-serv.ro

Ionela Homeghiu / Serviciul Juridic - Resurse Umane / Inspector

0735 506 833

ionela.homeghiu@carpatmontana-serv.ro

Viorel Motoroiu / Sef Serviciul Prestari

0735 506 979

viorelm@carpatmontana-serv.ro

Danciu Cristian / Sef Departament Tehnic

0749 150 615

danciu@carpatmontana-serv.ro

Leotescu Eugen / Compartiment IT

0731 131 534

egleotescu@carpatmontana-serv.ro

Toader Vladimir / Compartiment IT

0728 880 690

adi.toader@carpatmontana-serv.ro

Contact

  • CarpatMontana Serv S.A.
  • 130061, Str. Nicolae Iorga, nr. 3, parter
  • Targoviste, Dambovita
  • tel/fax. 0245 220 011
  • rezervari: 0735 506 111
  • email: office@carpatmontana-serv.ro

Copyright Carpatmontana Serv © 2018. Toate drepturile rezervate.

TOP